Спілка українських підприємців оголосила переможців «Премії СУП 2019»
Спілка українських підприємців оголосила переможців «Премії СУП 2019»
18 грудня 2019

17 грудня Спілка українських підприємців вже вдруге провела урочисту церемонію нагородження компаній-учасників «Премія СУП 2019» – першої незалежної премії українських підприємців.
Цьогоріч ми обирали переможців шляхом загального голосування серед учасників, а також професійного оцінювання членами Ради директорів СУП. Крім того, для оцінки ми залучили незалежних експертів з корпоративного управління, комунікацій та розвитку бізнесу на місцевому рівні.

«Головна мета Премії СУП – популяризувати успішні українські бізнеси та кейси українських компаній, які можуть стати прикладом для інших. Я щаслива, що СУП об’єднує найкращих підприємців», – звернулася до гостей заходу виконавчий директор Спілки Катерина Глазкова.

Цього року ми розширили список номінацій та обрали 13 компаній, чиї здобутки цього року виявилися найусішнішими. Переможцями «Премії СУП 2019» стали:

«Лідер змін» - група терміналів TIS. Компанія реалізувала спільний проект з будівництва зернового терміналу M.V. Cargo та американської корпорації Cargill. Це один з найбільших інвестиційних проектів, що реалізуються в Україні в останні роки, а робота самого терміналу приноситиме державі щонайменше 600 млн гривень в рік.
«За впровадження сучасних практик у сфері управління персоналом» – «Фармак». Цього року компанія розпочала проект трансформації корпоративної культури. Зокрема, стартувала програма внутрішнього навчання «Soft skills Training Farmak», власні школи менеджерів різних рівнів та програма кадрового резерву, завдяки чому у 2019 році 84% керівних посад компанія закрила внутрішнім резервом.
У номінації «За високі стандарти ведення бізнесу» перемогу здобули одразу два номінанти – компанії Winner Leasing та «Київгума».
Компанія Winner Leasing зберігає лідерство на ринку лізингу брендів Winner, кількість укладених угод зросла у порівнянні з 2018 на 324%.
Сьогодні на підприємстві «Київгума» функціонують 33 власні служби. Серед них є інструментальний та ремонтно-механічний цехи, електро- та КВП служби, які відповідають за автоматизацію процесів. За останній рік заробітну плату у компанії підвищили майже на 40%.
«Рушій розвитку регіону» – «Кормотех». Компанія вже сьогодні забезпечує робочими місцями майже 700 мешканців львівської області та є одним з найбільших платників податків у регіоні. Крім того,
«Кормотех» реалізовує програму «MBA для ветеринарів», курс гуманної освіти для біологів та учнів 7-х класів в усіх школах Львова, має власний центр дослідження та розробок.
«Найефективніший комітет СУП» – Комітет з питань агропродовольчого бізнесу СУП, який очолюють Владислава Магалецька та Олег Шевцов. Кількість нових учасників Комітету склала 38 компаній. Комітет був активним ініціатором заходів аграрного профілю, зокрема, конференції SUP AGRO DAY.
«Соціальний проект року» – «Вторма UA». Компанія є лідером галузі зі збору та обробки відходів і вторинної сировини в Україні.
Цього року «Вторма UA» організувала збір макулатури в усіх навчальних закладах міста Бровари, а ще є організатором екологічних уроків в школах і дитячих садках Київської області протягом двох років.
«Креатив року» – «Люксоптика». Свою перемогу компанія здобула завдяки креативному ролику, де виконується «ода» людям, які носять окуляри, а також зміні стратегії з мережі оптик на супермаркет окулярів.
«Сила регіону» – Олександр Соколов (представник СУП в Одеській області). У 2019 саме цей представник став потужним голосом СУП у регіоні, а за кількістю та якістю проведених заходів регіон сміливо конкурував зі столицею.
«Краще медіа про бізнесу та економіку» – Liga.net. ЗМІ здобуло беззаперечну перемогу, набравши 70% всіх голосів.
«Краще ІТ-рішення для бізнесу» – YouControl. За останні роки компанії вдалося вивести на новий рівень роботу з відкритими даними, спростивши для багатьох компаній, медіа, громадських активістів роботу. Система YouControl допомагає в комплаєнсі, аналізі ринків, ділової розвідки та розслідувань.
«Sustainable бізнес» – корпорація «Біосфера», що є єдиною компанією в Україні, яка володіє повним циклом виробництва поліетиленових пакетів з використанням вторинної сировини. Цього року компанія потрапила в топ-50 інноваційних компаній України і увійшла в трійку лідерів у своїй галузі.
«Прорив року» – Biopharma. У вересні компанія відкрила науково-виробничий комплекс з переробки крові та виробництва плазми. А наприкінці року президент компанії Костянтин Єфименко оголосив про продаж фармацевтичного бізнесу групі компаній Stada, що є одним із найбільших іноземних інвестиційних проектів в країні за останній час.

Незалежну оцінку номінантів здійснили експерти «Премії СУП 2019» –  лідери клубів СУП  Катерина Засуха, Наталія Кадя, Оксана Параскева та Андрій Чорний, експерт програми U-LEAD з Європою Дмитро Корбут, а також генеральний продюсер Art Nation Едуард Ахрамович. Дякуємо за  забезпечення відповідності «Премії СУП» високим стандартам!

Під час заходу гостей зі святковими номерами виступили діти членів СУП з командами, серед яких, гурт скрипалів «Two Voilins Kids», творче об’єднання «Paradiz», команда новопечерської школи «Lucky dance» та учасниці театральної студії «Арт Еко».

А розважав гостей вечора засновник компанії «Текстиль-Контакт», члена Ради директорів СУП Олександр Соколовський із власним бізнес-стендапом.

Дякуємо усім партнерам, що були з нами протягом року:
технологічному партнеру Terrasoft;
комунікаційному партнеру «Ефективні комунікації»;
консалтинговому партнеру Visotsky Consulting Kiev;
рекрутинговому партнеру MIRA-top recruiting;
надійному партнеру «Еконія».

Окрема вдячність гостям та переможцям, які зробили цей вечір неповторним у дружній спільноті СУП!
Висловлюємо велику подяку також партнерам «Премії СУП 2019» за внесок в організацію заходу: офіційному партнеру «Укрсиббанк», партнеру номінації «Креатив року» корпорації «Біосфера», партнеру Intuicia та Freedom Hall

Ще новини