Під час нещодавньої зустрічі в офісі Спілки українських підприємців було ініційовано створення нового Defence-комітету — окремого напряму, що об’єднає бізнес, який працює в оборонному секторі.
Ініціатива стала логічним продовженням відкритого діалогу між підприємцями, експертами та представниками держави про виклики, з якими сьогодні стикається галузь, і необхідність системних рішень.
Мета комітету
Комітет створюється для об’єднання членів Спілки, діяльність яких пов’язана з оборонним сектором. Його мета – сформувати спільний майданчик для напрацювання та просування ініціатив, важливих для розвитку галузі. Зокрема, йдеться про:
- виявлення та актуалізацію проблемних питань, з якими стикається бізнес у сфері defenсe;
- напрацювання спільних рішень для їх врегулювання;
- участь у вдосконаленні законодавства та підготовці проєктів нормативно-правових актів, що стосуються діяльності учасників комітету;
- формування пропозицій для покращення бізнес-клімату в оборонному секторі.
Як долучитися
До комітету можуть долучатися всі компанії-члени Спілки, які працюють у цій сфері та готові брати активну участь у визначенні актуальної проблематики, напрацюванні рішень і нормативних змін.
Якщо ви бажаєте долучитися до Комітету, заповнюйте форум https://forms.gle/5VzURPvTbswvJzru9 або звертайтеся до Катерини Якименко, аналітик Аналітичного центру СУП, analytics@sup.org.ua